Flott feiring av HPK sitt 40årsjubileum!

Flott feiring av HPK sitt 40årsjubileum!

Det ble en fin feiring av klubbens 40årsjubileum lørdag 7.sep.

Vi startet dagen med frokost på klubbhuset før vi reiste til Seläter og padlet i den svenske skjærgården. Dagen startet med mye regn, men når vi ankom Sverige lettet det og da vi fant fram til en flott sandstrand for å spise lunsj så tittet også solen fram.

Turen passet fint for både våre erfarne padlere og våre nye padlere. Her var det mulig å teste kajakken i litt bølger for det som ville det. Etter lunsj ble det en liten rundtur før vi fant tilbake til bilene og satte turen tilbake til klubbhuset. Så var det å finne fram til festklær og møte opp til festmiddag. Vi var heldige og hadde med oss klubbens grunnleggere og fikk høre mange gode historier, og om klubbens historie.
Takk for en flott dag både på vannet og på land!

Fotogalleri fra turen.

Stengt for kommentarer.