På grunn av stor pågang på klubbaktiviteter er det ikke mulig å låne kajakker til private turer de dagene klubben har egne arrangementer.

På grunn av stor pågang på klubbaktiviteter er det ikke mulig å låne kajakker til private turer de dagene klubben har egne arrangementer.

Vi er så utrolig heldige at vi har nærmere 30 stk som vil være med på Tirsdagspadlinger, vi har også en stor pågang på alt av aktivitet i klubben. Det gjør at vi må benytte alt av klubbens utstyr til klubbaktivitet de dagene hvor vi har arrangementer. Vi er på innkjøpsrunder av kajakker, men det er stor pågang der også så det tar litt tid.

Før du tar ut kajakk fra klubbhuset må du derfor sjekke om det er klubbaktivitet den dagen, eller at du er tilbake i god tid den dagen vi har klubbaktivitet. Ta en titt på vår aktivitetskalender så ser du når vi har arrangementer. Husk at det er bare mulig å låne utstyr som står ledig i Padleboken, selv om kajakken ligger på klubbhuset.

LINK TIL KALENDER: http://haldenpadleklubb.no/events/

Stengt for kommentarer.