Viktig info til medlemmer angående Kanalturen 2022

Viktig info til medlemmer angående Kanalturen 2022

Endelig kan vi igjen arrangere Kanaltur og vi håper så mange som mulig av våre medlemmer har tid og lyst til å være med på turen. 

Kanalturen 2022 blir helgen 28-29. mai. 

Det er mange som vil låne kajakk under helgen, både medlemmer og ikke medlemmer. Som medlem i klubben har du selvsagt første rett på kajakk under Kanalturen, men båter som ikke er i bruk ønsker vi å leie ut til andre som ønsker å delta. Det er derfor fint om dere som medlemmer, og som ønsker å låne kajakk,  sier fra innen 15. mars. Det er ikke slik at dere må melde dere på og at det blir bindene påmelding, men vi ønsker å vite hvor mange kajakker vi i tilfelle har til å leie ut til andre. 

Har dere spørsmål er det bare å ta kontakt på e-post, det ligger mye info på nettsidene til Kanalturen:  http://www.kanalfestival.no/

Meld din interesse på e-post innen 15. mars til halden.padleklubb@gmail.com, skriv også hvilken kajakk du ønsker. Her er det første mann til mølla. 

Stengt for kommentarer.