Tirsdagspadling på Idefjorden 26.april

Tirsdagspadling på Idefjorden 26.april

Tirsdag 26. april er det igjen Tirsdagspadling og vi gleder oss stort til å se dere på vannet☺️ Turen går fra på Idefjorden, fra Skriverøya og innom Monolittbruddet. Dette er for alle av klubbens medlemmer uansett padlekompetanse.

Selvfølgelig følger vi også Padlevettreglene.

Husk å ta med varme klær og drikke. Det er fortsatt kald i vannet så det er ekstra viktig å ta med fullt skift fra undertøy til yttertøy hvis man skulle kantre eller på annen måte bli bløt. Dette må ligge i en vanntett pose/sekk i kajakken under padleturen, vi har noen vantette poser som kan lånes.

Etter turen skal alt av utstyr vaskes etter bruk.

ALLE må melde seg på klubbens aktiviteter på epost og få bekreftet plass før oppmøte ved klubbhuset. Dvs at man IKKE får være med på tur ved bare å møte opp på klubbhuset uten påmelding.

For de som har fått bekreftet påmelding er det oppmøte på klubbhuset senest klokken 17:30, vi er på plass fra klokken 17:15.

Vi ser fram til å se dere igjen!

Påmeldingen sendes på mail til halden.padleklubb@gmail.com. Oppgi navn, adresse, telefonnummer og ønsket kajakk ved påmeldingen. Du vil motta en bekreftelse.

Spørsmål sendes også på mail til samme mailadresse.

Stengt for kommentarer.