Julepadling torsdag 17. november

Julepadling torsdag 17. november

Torsdag 17. november er det julegateåpning og vi ønsker igjen å være med på å skape julestemning i byen, det ble en stor suksess i fjor. Vi håper derfor at så mange som mulig av våre medlemmer blir med oss på en litt annerledes padletur☺️
Her pynter vi oss selv og kajakk med julepynt og julelys og padler opp Tista for å se på fyrverkeriet.
Vi møtes på klubben klokken 16, for de som får til det, og frakter kajakker til byen hvor vi hjelper hverandre med pyntingen. Vi finner en løsning med tider og frakt slik at alle kan være med og eventuelt møte i byen.

Vi må være i byen til 16:30 for å pynte kajakker. På vannet klokken 17:30. Ved bybroene til 18:00.

Husk varme klær.

Vi gleder oss og håper du blir med😀

Ta kontakt med oss på epost om du lurer på noe: halden.padleklubb@gmail.com

Påmelding sendes til halden.padleklubb@gmail.com innen 12.november.

Stengt for kommentarer.