Klubbhuskurs onsdag 14. juni

Klubbhuskurs onsdag 14. juni

Onsdag 14. juni er det igjen mulig å delta på klubbhuskurs. Det blir klokken 17:00-18:00.

Påmelding innen onsdag 14. juni klokken 14:00 til: halden.padleklubb@gmail.com

Klubbhuskurs er et kurs alle våre medlemmer må ha for å få tilgang* til klubbhuset for private turer. Det er ikke lett å orientere seg blant alt av klubbens utstyr og noen ganger så går det litt galt, det ønsker vi å gjøre noe med. Det er ikke hyggelig å dra på padletur å finne ut at kajakken du har med er ødelagt eller at du har tatt med deg en elveåre på havtur.

I tillegg til at vi ønsker og jobber med et mer ordnet system på klubbhuset, innfører vi et nytt og digitalt system for registrering av utlån som alle må bruke når man benytter klubbens utstyr. Det er også et nytt låsesystem. Alle som oppfyller kravene for egen tilgang* til klubbhuset vil kunne kjøpe en personlig låsebrikke, slik at de har mulighet til å bruke klubbens utstyr på egne turer. Brikken koster 200,-

* tilgang til klubbhuset, les mer her om regler:

http://haldenpadleklubb.no/nokkelkort-til-klubbhuset/

Stengt for kommentarer.